HORKANET - TELEVIZE

 

LOGIN - PŘIHLÁŠENÍ

IPTV sledovanitv.cz je další službou do domácnosti, a slouží ke sledování televizních stanic ve svém počítači, tabletu nebo zařízení s Androidem.

Televizi nemusíte nijak instalovat, je pro Vás dostupná na www.sledovanitv.cz. Při prvním spuštění se bezplatně registrujte, během této registrace Vám bude vytvořen uživatelský účet, pod kterým se ke sledování televize budete přihlašovat.

Sledovat televizi prostřednictvím tabletu nebo zařízení s Androidem je možné i  v případě, že jste připojen na wifi v síti svého poskytovatele internetu nebo v jiné partnerské síti sledovanitv.cz (seznam partnerů, kde je možné sledovat, naleznete na www.sledovanitv.cz). Sledování v tabletu nebo zařízení s Androidem je možné dvěma způsoby:

 • webový prohlížeč
 • aplikace, kterou si můžete stáhnout na google marketu

 

Funkce IPTV

 • Pauza = můžete si pozastavit právě probíhající pořad, a to až na 60 minut, a pak jej opět spustit tam kde jste přestali

 

 • Elektronický programový průvodce – máte přehled o právě probíhajících a náledujících televizních pořadech

Výhody IPTV

 • jednoduchost – IPTV přímo na webu bez nutnosti instalace
 • v tabletech a dalších zařízeních s Androidem je sledování možné díky aplikaci, kterou si můžete stáhnout na google marketu
 • můžete sledovat více než 30 televizních programů
 • poslouchat více jak 10 rozhlasových stanic

Podmínky pro správné fungování IPTV

 • Nejmodernější technologie AirMAX 802.11n 5Ghz
 • V průběhu sledování IPTV vypnuté veškeré stahování na ostatních zařízeních
 • Aktualizovaný webový prohlížeč

 

Upozornění: Síť HorkaNet neprovozuje www.sledovanitv.cz. Veškeré právní smluvní podmínky provozu služeb, jsou záležitostí provozovatele www.sledovanitv.cz.

 

Provozovatel :

www.sledovanitv.cz

sledovanitv.cz s.r.o.
U vodárny 3032/2a,
Královo Pole,
61600 Brno
info@sledovanitv.cz

Oznámení

Od 1.ledna 2019 firma HORKANET mění právní formu z OSVČ na společnost s ručením omezeným HORKANET s.r.o. Jedná se pouze o administrativní změnu. Upozorňujeme zákazníky již předem, že společnost má nové číslo účtu: 999846 kód banky: 5500 Veškeré informace a dokumenty našim uživatelům zašleme, nebo je obdrží v běžném vyúčtování pro další období. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2019 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. 

AKCE!

INTERNET NA PŮL ROKU ZDARMA!

Akce ke všem novým montážím provedeným našimi techniky. Akce platí pro Tarif č.1 na 6měsíců a nevztahuje se na odpojené nebo dočasně přerušené klienty. U jiného zvoleného tarifu bude cena Tarifu č.1 odečtena.

Fakturace

Vážení klienti,

Z ekologických důvodů přecházíme na fakturaci v elektronické formě. Služba je zdarma. V případě zájmu o zasílání faktur na e-mail můžete aktivovat tuto službu pomocí klientského portálu.(sekce editace údajů) Přístupové údaje naleznete na svém vyúčtování  

HorkaNet - informace a novinky

Podrobnosti o zajímavostech a novinkách v naší síti naleznete na horním menu nebo přímo zde:

Novinky