Dokumenty ke stažení

 

Všeobecné obchodní podmínky

Dle zákona o el. komunikacích 127/2005 Sb. §63 odst. 6, uveřejňujeme nové všeobecné obchodní podmínky vždy 1 měsíc před nabytím účinnosti změny všeobecných obchodních podmínek. Všeobecné obch. podmínky uveřejňujeme také v provozovně a na webových stránkách www.horkanet.cz. Zároveň informujeme účastníka rovněž o jeho právu ukončit smlouvu ke dni nabytí účinnosti této změny, a to bez sankce, jestliže nové podmínky nebude účastník akceptovat. Informaci poskytujeme účastníkovi také způsobem, který si účastník zvolil pro zasílání vyúčtování. Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 3.12.2016.

 

Vzor Smlouvy

 

Specifikace používaných typů rozhraní pro zařízení 

 

Ochrana osobních údajů (GRPD)

 

 

AKCE!

INTERNET NA PŮL ROKU ZDARMA!

Akce ke všem novým montážím provedeným našimi techniky. Akce platí pro Tarif č.1 na 6měsíců a nevztahuje se na odpojené nebo dočasně přerušené klienty. U jiného zvoleného tarifu bude cena Tarifu č.1 odečtena.

Fakturace

Vážení klienti,

Z ekologických důvodů přecházíme na fakturaci v elektronické formě. Služba je zdarma. V případě zájmu o zasílání faktur na e-mail můžete aktivovat tuto službu pomocí klientského portálu.(sekce editace údajů) Přístupové údaje naleznete na svém vyúčtování  

HorkaNet - informace a novinky

Podrobnosti o zajímavostech a novinkách v naší síti naleznete na horním menu nebo přímo zde:

Novinky