Dokumenty ke stažení

Od 1.ledna 2019 měníme právní formu firmy HORKANET z OSVČ na společnost s ručením omezeným HORKANET s.r.o.

Na základě smlouvy o společnosti dle § 2716 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., HORKANET s.r.o. bude zajišťovat obchodní stránku společné činnosti a ZBYNĚK SPURNÝ (OSVČ) bude zajišťovat technickou stránku společné činnosti jako společníci do vypořádání všech obchodních, smluvních a účetních náležitostí. 

Všeobecné obchodní podmínky - HORKANET s.r.o.

Vzor smlouvy - HORKANET s.r.o.

 

----------------------------------------------------------

 

Všeobecné obchodní podmínky - Spurný Zbyněk IČ: 64950280

 

Vzor smlouvy - Spurný Zbyněk IČ: 64950280

 

Specifikace používaných typů rozhraní pro zařízení 

 

Ochrana osobních údajů (GRPD)- Spurný Zbyněk IČ:64950280

 

 

 

Oznámení

Od 1.ledna 2019 firma HORKANET mění právní formu z OSVČ na společnost s ručením omezeným HORKANET s.r.o. Jedná se pouze o administrativní změnu. Upozorňujeme zákazníky již předem, že společnost má nové číslo účtu: 999846 kód banky: 5500 Veškeré informace a dokumenty našim uživatelům zašleme, nebo je obdrží v běžném vyúčtování pro další období. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2019 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. 

AKCE!

INTERNET NA PŮL ROKU ZDARMA!

Akce ke všem novým montážím provedeným našimi techniky. Akce platí pro Tarif č.1 na 6měsíců a nevztahuje se na odpojené nebo dočasně přerušené klienty. U jiného zvoleného tarifu bude cena Tarifu č.1 odečtena.

Fakturace

Vážení klienti,

Z ekologických důvodů přecházíme na fakturaci v elektronické formě. Služba je zdarma. V případě zájmu o zasílání faktur na e-mail můžete aktivovat tuto službu pomocí klientského portálu.(sekce editace údajů) Přístupové údaje naleznete na svém vyúčtování  

HorkaNet - informace a novinky

Podrobnosti o zajímavostech a novinkách v naší síti naleznete na horním menu nebo přímo zde:

Novinky