HORKANET - VoIP telefonie

LOGIN - PŘIHLÁŠENÍ

Dobití kreditu, aktuální stav kreditu, výpis hovorů,

 VoIP technologie nabízí jedinečnou možnost jak ušetřit za telefonování.
Zprostředkováváme služby VoIP i-telefon, včetně prodeje volacích kreditů

 

VoIP telefonování - popis služby

VoIP je náhrada Vaší pevné telefonní linky bez zbytečných poplatků. Základní rozdíl oproti pevné službě je, že u klasické pevné linky se hlas přenáší „po drátech“, zatímco u internetové telefonie (VoIP) hlas putuje po síti Internet. Převratný systém volání nevyužívá klasickou telefonní síť, ale má stejné a větší možnosti za daleko méně peněz. Hovor je převeden do datové podoby a pak opět převeden do hlasové podoby. Dovoláte se na pevné i mobilní telefony a to kdekoliv na světě.

 

Službu je možno používat pomocí VoIP telefonu, VoIP brány a nebo případně softwarovým telefonem na PC. Přístroje dle výběru dodáme i nastavíme.

VoIP telefon

VoIP Telefon

Je telefonní přístroj pro připojení do sítě Internet.

 

VoIP hlasová brána

VoIP brána - ústředna

Nemá sluchátko a umožní připojení jednoho i více klasických analogových přístrojů.

 

Hlavní výhody služby I-Telefon

Nemusíte mít zapnutý počítač
Máte své vlastní telefonní číslo, které si můžete vybrat dle nabídek operátora
Neplatíte žádný měsíční poplatek za telefonní linku
Voláte kdykoli a kamkoli za nízkou cenu včetně zahraničí. Sledování výpisu hovorů pomocí Internetu online. Nastavování služeb a dobíjení tarifu pomocí Internetu a nebo u poskytovatele připojení. 

Upozornění: Síť HORKANET přímo neprovozuje VoIP ústřednu. Veškeré právní smluvní podmínky provozu a ceny služeb, jsou záležitostí provozovatelů a operátorů, kteří tyto služby provozují.    .

Provozovatelé a operátoři VoIP :

i-telefon:

Vláčil Jiří - Wellnet
Wellnerova 134/7
779 00 Olomouc
IČ: 70595780
Kontakty a ceníky: www.wellnet.cz

 

V případě dotazů na služby VoIP, nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Od 1.ledna 2019 firma HORKANET mění právní formu z OSVČ na společnost s ručením omezeným HORKANET s.r.o. Jedná se pouze o administrativní změnu. Upozorňujeme zákazníky již předem, že společnost má nové číslo účtu: 999846 kód banky: 5500 Veškeré informace a dokumenty našim uživatelům zašleme, nebo je obdrží v běžném vyúčtování pro další období. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2019 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. 

AKCE!

INTERNET NA PŮL ROKU ZDARMA!

Akce ke všem novým montážím provedeným našimi techniky. Akce platí pro Tarif č.1 na 6měsíců a nevztahuje se na odpojené nebo dočasně přerušené klienty. U jiného zvoleného tarifu bude cena Tarifu č.1 odečtena.

Fakturace

Vážení klienti,

Z ekologických důvodů přecházíme na fakturaci v elektronické formě. Služba je zdarma. V případě zájmu o zasílání faktur na e-mail můžete aktivovat tuto službu pomocí klientského portálu.(sekce editace údajů) Přístupové údaje naleznete na svém vyúčtování  

HorkaNet - informace a novinky

Podrobnosti o zajímavostech a novinkách v naší síti naleznete na horním menu nebo přímo zde:

Novinky