HORKANET s.r.o. - připojení k internetu

Objednání připojení k internetu

Pokud máte zájem o zřízení připojení k internetu od naší firmy, můžete si v sekci kontakty vyhledat kontakt a objednat si nezávaznou konzultaci zdarma. V případě, že je signál dostatečný, je možné si připojení rovnou nechat i namontovat. Termín montáže je nutné s technikem dohodnout předem nejlépe telefonicky. Montáže provádíme obvykle do dvou pracovních dnů.

Jak se napojit

Zařídíme Vám kompletní odbornou instalaci a napojení do sítě Horkanet s.r.o. Technik Vám proměří sílu signálu a v případě dobrého výsledku provede umístění antény. Ve většině případů se klientské zařízení montuje na anténní stožár na střeše domu. Proto je nutné zajistit přístup do půdních a střešních prostor včetně míst, kudy povede kabel od antény. V půdních prostorách není nutné mít elektrickou zásuvku. Napájení je řešeno pomocí bezpečného napětí, přímo po datovém kabelu.

Klientská přípojka

Klientská přípojka je naší firmou dodávaná malá lehká anténa, která obsahuje veškerou potřebnou nejmodernější elektroniku.

Domácí datová síť

Vytvoříme Vám domácí počítačovou síť. Síť může být rozvedena pomocí kabelů nebo bezdrátového wifi. Připojíme veškerá PC v domácnosti nebo firmě, stále za cenu jediného tarifu.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Informace o cenách naleznete v ceníku.

Oznámení

Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. 

 

Fakturace

Vážení klienti,

Z ekologických důvodů přecházíme na fakturaci v elektronické formě. Služba je zdarma. V případě zájmu o zasílání faktur na e-mail nás kontaktujte.